Łyżka xx31.5 cm czarny-stal 24060 Leifheit Sterling
Łyżka xx31.5 cm czarny-stal 24060 Leifheit Sterling
- Nr katalogowy: 24060
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 65,20zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Seria | Sterling |
| Nr katalogowy | 24060 |
| Materiał | drewno, stal |
| Kolor | czarny, stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Wysokość | 31.5 cm |
| Kod EAN | 4006501240606 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 31 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii