Łyżka cedzakowa 11.5x11.5x35 cm stal 19005 Kela Rondo
Łyżka cedzakowa 11.5x11.5x35 cm stal 19005 Kela Rondo
- Nr katalogowy: 19005
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 80,88zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Rondo |
| Nr katalogowy | 19005 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 11.5 cm |
| Krótszy bok | 11.5 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Kod EAN | 4025457190056 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 36 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,16 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii