Łyżka do lodów 4.5x4.5x21 cm stal 19022 Kela Rondo
Łyżka do lodów 4.5x4.5x21 cm stal 19022 Kela Rondo
- Nr katalogowy: 19022
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 72,06zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Rondo |
| Nr katalogowy | 19022 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 4.5 cm |
| Krótszy bok | 4.5 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Kod EAN | 4025457190223 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 22 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,11 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii