Łyżka wazowa 9x9x31 cm stal 19001 Kela Rondo
Łyżka wazowa 9x9x31 cm stal 19001 Kela Rondo
- Nr katalogowy: 19001
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 80,88zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Rondo |
| Nr katalogowy | 19001 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 9 cm |
| Krótszy bok | 9 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Kod EAN | 4025457190018 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 37 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,16 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii