Mata 43.8x32.5x0.9 cm beżowy 252044 Brabantia Sink Side
Mata 43.8x32.5x0.9 cm beżowy 252044 Brabantia Sink Side
- Nr katalogowy: 252044
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 135,99zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Sink Side |
| Nr katalogowy | 252044 |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Dłuższy bok | 43.8 cm |
| Krótszy bok | 32.5 cm |
| Wysokość | 0.9 cm |
| Kod EAN | 8710755252044 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 28 x 1 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,48 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii