Obieraczka 5.5xx18 cm 19038 Kela Rondo
Obieraczka 5.5xx18 cm 19038 Kela Rondo
- Nr katalogowy: 19038
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 68,14zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Rondo |
| Nr katalogowy | 19038 |
| Materiał | stal |
| Kolor | inny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 5.5 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Kod EAN | 4025457190384 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 6 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii