Obieraczka xx19.5 cm stal 19039 Kela Rondo
Obieraczka xx19.5 cm stal 19039 Kela Rondo
- Nr katalogowy: 19039
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 55,40zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Rondo |
| Nr katalogowy | 19039 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Wysokość | 19.5 cm |
| Kod EAN | 4025457190391 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 21 x 27 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,07 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii