Organizer 17.1x12.7x10.6 cm beżowy 252129 Brabantia Sink Side
Organizer 17.1x12.7x10.6 cm beżowy 252129 Brabantia Sink Side
- Nr katalogowy: 252129
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 115,89zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Sink Side |
| Nr katalogowy | 252129 |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 17.1 cm |
| Krótszy bok | 12.7 cm |
| Wysokość | 10.6 cm |
| Kod EAN | 8710755252129 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 11 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,24 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii