Sitko 6xx21.5 cm stal 19017 Kela Rondo
Sitko 6xx21.5 cm stal 19017 Kela Rondo
- Nr katalogowy: 19017
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 68,14zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Rondo |
| Nr katalogowy | 19017 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 6 cm |
| Wysokość | 21.5 cm |
| Kod EAN | 4025457190179 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 22 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,07 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii