Stojak na papier toaletowy ze szczotką WC złoty DOEX1417GB Excellent Fido
Stojak na papier toaletowy ze szczotką WC złoty DOEX1417GB Excellent Fido
- Nr katalogowy: DOEX1417GB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 655,41zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Seria | Fido |
| Nr katalogowy | DOEX1417GB |
| Kolor | złoty |
| Montaż | stawiany |
| Kod EAN | 5903357270629 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 10 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,83 kg |
| Dane producenta | Zobacz |