Suszarka do naczyń 37x33x31.5 cm beżowy 252082 Brabantia Sink Side
Suszarka do naczyń 37x33x31.5 cm beżowy 252082 Brabantia Sink Side
- Nr katalogowy: 252082
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 224,69zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Sink Side |
| Nr katalogowy | 252082 |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Dłuższy bok | 37 cm |
| Krótszy bok | 33 cm |
| Wysokość | 31.5 cm |
| Kod EAN | 8710755252082 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 34 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,52 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii