Suszarka do naczyń 51x42x33 cm beżowy 252105 Brabantia Sink Side
Suszarka do naczyń 51x42x33 cm beżowy 252105 Brabantia Sink Side
- Nr katalogowy: 252105
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 301,66zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Sink Side |
| Nr katalogowy | 252105 |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Dłuższy bok | 51 cm |
| Krótszy bok | 42 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Kod EAN | 8710755252105 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 43 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,13 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii