Szafka 30x30x72 cm boczna wisząca dąb S1058013 Cersanit Ovida
Szafka 30x30x72 cm boczna wisząca dąb S1058013 Cersanit Ovida
- Nr katalogowy: S1058013
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 412,60zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Cersanit |
| Seria | Ovida |
| Nr katalogowy | S1058013 |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 72 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | dąb |
| Kod EAN | 5901771224457 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 81 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |