Szafka 55x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca biała-dąb A858105607 Roca Meridian
Szafka 55x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca biała-dąb A858105607 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A858105607
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 716,50zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A858105607 |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 56.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 8445662112463 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 63 x 59 cm |
| Waga z opakowaniem | 27,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii