Umywalka 55x46 cm prostokątna ścienna-meblowa biała A327741S00 Roca Meridian
Umywalka 55x46 cm prostokątna ścienna-meblowa biała A327741S00 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A327741S00
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 248,80zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Położenie niecki umywalki
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A327741S00 |
| Dłuższy bok | 55 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | klasyczna, meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8445662135158 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 48 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 20,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii