Szafka 60x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca czarna-dąb A858106608 Roca Meridian
Szafka 60x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca czarna-dąb A858106608 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A858106608
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 839,50zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A858106608 |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 56.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | czarny, dąb |
| Kod EAN | 8445662112524 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 63 x 64 cm |
| Waga z opakowaniem | 27,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii