Umywalka 60x46 cm prostokątna ścienna-meblowa biała A327742000 Roca Meridian
Umywalka 60x46 cm prostokątna ścienna-meblowa biała A327742000 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A327742000
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 138,10zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A327742000 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | klasyczna, meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8445662057030 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 48 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 21,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii