Tłuczek 8xx25 cm 19006 Kela Rondo
Tłuczek 8xx25 cm 19006 Kela Rondo
- Nr katalogowy: 19006
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 80,88zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Rondo |
| Nr katalogowy | 19006 |
| Materiał | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 8 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Kod EAN | 4025457190063 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 32 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,17 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii