Trzepaczka xx20 cm 19024 Kela Rondo
Trzepaczka xx20 cm 19024 Kela Rondo
- Nr katalogowy: 19024
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 68,14zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Rondo |
| Nr katalogowy | 19024 |
| Materiał | stal |
| Kolor | inny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Wysokość | 20 cm |
| Kod EAN | 4025457190247 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 24 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,04 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii