Umywalka 120x46 cm owalna ścienna-meblowa biała A327747000 Roca Meridian
Umywalka 120x46 cm owalna ścienna-meblowa biała A327747000 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A327747000
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 851,50zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A327747000 |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | klasyczna, meblowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | po lewej stronie, po prawej stronie |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8445662034628 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 48 x 122 cm |
| Waga z opakowaniem | 37,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii