Szafka 120x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca biała-dąb A858109607 Roca Meridian
Szafka 120x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca biała-dąb A858109607 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A858109607
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 516,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A858109607 |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 56.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 8445662112630 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 63 x 124 cm |
| Waga z opakowaniem | 43,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii