Umywalka 120x46 cm prostokątna ścienna-meblowa biała A327747S00 Roca Meridian
Umywalka 120x46 cm prostokątna ścienna-meblowa biała A327747S00 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A327747S00
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 023,70zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Położenie niecki umywalki
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A327747S00 |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | klasyczna, meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | po lewej stronie, po prawej stronie |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8445662135219 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 48 x 122 cm |
| Waga z opakowaniem | 37,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii