Wyciskacz do czosnku 3.5xx20 cm 19062 Kela Rondo
Wyciskacz do czosnku 3.5xx20 cm 19062 Kela Rondo
- Nr katalogowy: 19062
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 105,38zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Rondo |
| Nr katalogowy | 19062 |
| Materiał | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 3.5 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Kod EAN | 4025457190629 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 21 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,28 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii