Wymienne końcówki szczotki 5.5x5.5x8.2 cm beżowy 252143 Brabantia Sink Side
Wymienne końcówki szczotki 5.5x5.5x8.2 cm beżowy 252143 Brabantia Sink Side
- Nr katalogowy: 252143
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 63,89zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Sink Side |
| Nr katalogowy | 252143 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Dłuższy bok | 5.5 cm |
| Krótszy bok | 5.5 cm |
| Wysokość | 8.2 cm |
| Kod EAN | 8710755252143 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 8 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,07 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii