Zasłona prysznicowa 180x240 cm biała 4937114352 Kleine Wolke Kito
Zasłona prysznicowa 180x240 cm biała 4937114352 Kleine Wolke Kito
- Nr katalogowy: 4937114352
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 201,42zł
Opis produktu
| Marka | Kleine Wolke |
| Seria | Kito |
| Nr katalogowy | 4937114352 |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 240 cm |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4004478059405 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 2 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,51 kg |
| Dane producenta | Zobacz |