Zasłona prysznicowa 200x120 cm szara 4937913238 Kleine Wolke Kito
Zasłona prysznicowa 200x120 cm szara 4937913238 Kleine Wolke Kito
- Nr katalogowy: 4937913238
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 123,02zł
Opis produktu
| Marka | Kleine Wolke |
| Seria | Kito |
| Nr katalogowy | 4937913238 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Kolor | szary |
| Kod EAN | 4004478301948 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 2 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,32 kg |
| Dane producenta | Zobacz |