Zasłona prysznicowa 200x180 cm szara 4937913305 Kleine Wolke Kito
Zasłona prysznicowa 200x180 cm szara 4937913305 Kleine Wolke Kito
- Nr katalogowy: 4937913305
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 162,22zł
Opis produktu
| Marka | Kleine Wolke |
| Seria | Kito |
| Nr katalogowy | 4937913305 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 180 cm |
| Kolor | szary |
| Kod EAN | 4004478301955 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 2 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,43 kg |
| Dane producenta | Zobacz |