Zestaw Comad ASTERWHITE80301D, CREMONAUN831580SM
Zestaw Comad ASTERWHITE80301D, CREMONAUN831580SM
- Nr katalogowy: SETASWSPURSM
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 626,84zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster White |
| Nr katalogowy | SETASWSPURSM |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 26.6 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 5907611681138 |
| Dane producenta | Zobacz |