Zestaw Comad ASTERWHITE80301D, CREMONAUN833020
Zestaw Comad ASTERWHITE80301D, CREMONAUN833020
- Nr katalogowy: SETASWSPUR30X20
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 499,20zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster White |
| Nr katalogowy | SETASWSPUR30X20 |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 26.6 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 5907611681152 |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z