Zestaw Comad ASTERWHITE80301D, CREMONAUN832080
Zestaw Comad ASTERWHITE80301D, CREMONAUN832080
- Nr katalogowy: SETASW2SP2UR
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 050,27zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster White |
| Nr katalogowy | SETASW2SP2UR |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 26.6 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 5907611681176 |
| Dane producenta | Zobacz |