Zestaw Comad ASTERWHITE8260462S, CREMONA896046M
Zestaw Comad ASTERWHITE8260462S, CREMONA896046M
- Nr katalogowy: SETASWBCREMONA60CM
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 706,14zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster White |
| Nr katalogowy | SETASWBCREMONA60CM |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 52.2 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 5907611681312 |
| Dane producenta | Zobacz |