Zestaw Comad ASTERWHITE8280462S, UMCFPLAVA80DDP
Zestaw Comad ASTERWHITE8280462S, UMCFPLAVA80DDP
- Nr katalogowy: SETASW80CMLAVA
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 154,06zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor szafki
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster White |
| Nr katalogowy | SETASW80CMLAVA |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 51.8 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Kod EAN | 5907611681237 |
| Dane producenta | Zobacz |