Zestaw Comad ASTERWHITE8260462S, UM8003LAVA120DDP
Zestaw Comad ASTERWHITE8260462S, UM8003LAVA120DDP
- Nr katalogowy: SETASW120CMLAVA
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 028,29zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor szafki
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster White |
| Nr katalogowy | SETASW120CMLAVA |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 51.8 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Kod EAN | 5907611681268 |
| Dane producenta | Zobacz |