Zestaw Comad ASTERWHITE8280462S, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8912046M, RIVER2BLACKMATTUN55
Zestaw Comad ASTERWHITE8280462S, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8912046M, RIVER2BLACKMATTUN55
- Nr katalogowy: SETASWBCREMONA120CMUNRIVER
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 025,20zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor szafki
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster White |
| Nr katalogowy | SETASWBCREMONA120CMUNRIVER |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 64.2 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała, dąb |
| Kod EAN | 5907611681183 |
| Dane producenta | Zobacz |