Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x24 cm czarny HEN12005C31 Instal Projekt Hengo
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x24 cm czarny HEN12005C31 Instal Projekt Hengo
- Nr katalogowy: HEN12005C31
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 050,21zł
- Cena katalogowa: 1 645,74 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Hengo |
| Nr katalogowy | HEN12005C31 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Moc | 402 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 20 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905253741418 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 10 x 133 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |