Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x14 cm biały HEN18003C34 Instal Projekt Hengo
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x14 cm biały HEN18003C34 Instal Projekt Hengo
- Nr katalogowy: HEN18003C34
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 930,40zł
- Cena katalogowa: 1 445,25 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Hengo |
| Nr katalogowy | HEN18003C34 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc | 354 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 10 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253741487 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 10 x 193 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |