Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x34 cm czarny HEN12007C31 Instal Projekt Hengo
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x34 cm czarny HEN12007C31 Instal Projekt Hengo
- Nr katalogowy: HEN12007C31
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 334,16zł
- Cena katalogowa: 2 121,75 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Hengo |
| Nr katalogowy | HEN12007C31 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Moc | 564 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 30 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905253741432 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 10 x 133 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |