Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x14 cm czarny HEN18003C31 Instal Projekt Hengo
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x14 cm czarny HEN18003C31 Instal Projekt Hengo
- Nr katalogowy: HEN18003C31
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 484,10zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Hengo |
| Nr katalogowy | HEN18003C31 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc | 354 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 10 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905253741470 |
| Dane producenta | Zobacz |