Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x34 cm biały HEN18007C34 Instal Projekt Hengo
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x34 cm biały HEN18007C34 Instal Projekt Hengo
- Nr katalogowy: HEN18007C34
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 633,06zł
- Cena katalogowa: 2 623,59 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Hengo |
| Nr katalogowy | HEN18007C34 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Moc | 828 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 30 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253741524 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 10 x 193 cm |
| Waga z opakowaniem | 20,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |