Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x9 cm czarny HEN18002C31 Instal Projekt Hengo
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x9 cm czarny HEN18002C31 Instal Projekt Hengo
- Nr katalogowy: HEN18002C31
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 829,46zł
- Cena katalogowa: 1 276,74 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Hengo |
| Nr katalogowy | HEN18002C31 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Moc | 236 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905253741456 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 10 x 193 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |