Kinkiet 1x15 W czarny 73101 Rabalux Lianet
Kinkiet 1x15 W czarny 73101 Rabalux Lianet
- Nr katalogowy: 73101
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 52,69zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lianet |
| Nr katalogowy | 73101 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595731014 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 10 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,17 kg |
| Dane producenta | Zobacz |