Lampa podsufitowa 3x15 W beżowa 73100 Rabalux Lianet
Lampa podsufitowa 3x15 W beżowa 73100 Rabalux Lianet
- Nr katalogowy: 73100
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 99,88zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lianet |
| Nr katalogowy | 73100 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595731007 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 10 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |