Lampa podsufitowa 2x15 W czarna 73102 Rabalux Lianet
Lampa podsufitowa 2x15 W czarna 73102 Rabalux Lianet
- Nr katalogowy: 73102
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 74,69zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lianet |
| Nr katalogowy | 73102 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595731021 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 10 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |