Lampa podsufitowa x18 W czarna 71478 Rabalux Seraphiel
Lampa podsufitowa x18 W czarna 71478 Rabalux Seraphiel
- Nr katalogowy: 71478
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 209,00zł
- Cena katalogowa: 268,14 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Seraphiel |
| Nr katalogowy | 71478 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714789 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 10 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,32 kg |
| Dane producenta | Zobacz |