Lampa wisząca x24 W czarna 72478 Rabalux Seraphiel
Lampa wisząca x24 W czarna 72478 Rabalux Seraphiel
- Nr katalogowy: 72478
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 350,28zł
- Cena katalogowa: 457,56 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Seraphiel |
| Nr katalogowy | 72478 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Kod EAN | 5996595724788 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 10 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |