Lampa podsufitowa x38 W czarna 71479 Rabalux Seraphiel
Lampa podsufitowa x38 W czarna 71479 Rabalux Seraphiel
- Nr katalogowy: 71479
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 321,74zł
- Cena katalogowa: 415,74 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Seraphiel |
| Nr katalogowy | 71479 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 38 W |
| Kształt | inny |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714796 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 10 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,16 kg |
| Dane producenta | Zobacz |