Lampa podsufitowa x34 W biała 71446 Rabalux Danny 2
Lampa podsufitowa x34 W biała 71446 Rabalux Danny 2
- Nr katalogowy: 71446
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 141,85zł
- Cena katalogowa: 169,74 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Danny 2 |
| Nr katalogowy | 71446 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Moc żarówki | 34 W |
| Kształt | okrągły |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714468 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 10 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,66 kg |
| Dane producenta | Zobacz |