Lampa podsufitowa x60 W biała 71447 Rabalux Danny 2
Lampa podsufitowa x60 W biała 71447 Rabalux Danny 2
- Nr katalogowy: 71447
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 269,69zł
- Cena katalogowa: 339,48 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Danny 2 |
| Nr katalogowy | 71447 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714475 |
| Wymiary z opakowaniem | 59 x 10 x 59 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,49 kg |
| Dane producenta | Zobacz |