Lampa podsufitowa x80 W biała 71448 Rabalux Danny 2
Lampa podsufitowa x80 W biała 71448 Rabalux Danny 2
- Nr katalogowy: 71448
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 372,11zł
- Cena katalogowa: 489,54 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Danny 2 |
| Nr katalogowy | 71448 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8.5 cm |
| Szerokość | 77 cm |
| Moc żarówki | 80 W |
| Kształt | okrągły |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714482 |
| Wymiary z opakowaniem | 78 x 10 x 78 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,86 kg |
| Dane producenta | Zobacz |