Lampa podsufitowa x38 W złota 71473 Rabalux Rivona
Lampa podsufitowa x38 W złota 71473 Rabalux Rivona
- Nr katalogowy: 71473
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 405,69zł
- Cena katalogowa: 538,74 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Rivona |
| Nr katalogowy | 71473 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | 58.5 cm |
| Moc żarówki | 38 W |
| Kształt | inny |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714734 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 10 x 59 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,32 kg |
| Dane producenta | Zobacz |